Hakkımızda

Firmamız 10 yıldan beri Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, perakende sektöründe 250 tedarikçi firma ile 50.000'ini aşkın müşterisine hizmet vermektedir.

Elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, mutfak gereçleri, bebe gereçleri, tekstil, bisiklet ve mobilya çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz.İnternet üzerinden Türkiye'nin her yerine gönderim yapmaktayız.

Hızla gelişen e-ticaretin getirdiği yenilikler ve avantajlarla, yılların verdiğini tecrübeleri de katarak e-ticarette kullanıcıların vazgeçilmez adresi olmayı hedeflemektedir.Sizlerin istek ve önerileri ile her gün daha da büyüyen ve gelişen sitemizle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan onur duymaktayız.

Amacımız müşteri memnuniyetini en iyi hizmet ve avantajlı fiyatlar ile sizlere yansıtmaktır.

Satın alma şartlarımızı sağlarken genelde yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markaların, memnun kalınan ürünlerine yöneldik.

Her markanın ürününü satmak yerine, sattığımız ürünleri müşterilerin değerlendirmiş, onayından geçmiş olanlarını seçmeye özen gösterdik.

Kaybedilen şey paraysa mutlaka yerine gelir, fakat müşteri ise hiçbir zaman yerine gelmez.Bu düşüncemizle sitemizde sizlere hizmet sağlamaktayız.

Bireysel yada kurumsal tüm müşterilerimiz için hizmet sunmaktayız.

Detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

Yeni Ev Dünyası Zücc. Teks. Day. Tük. Malları Tic. Ltd. Şti.