Ürünü teslim aldıktan sonra cayma hakkınızı kullanarak 14 gün içerisinde iade veya değişim başvurusunda bulunabilirsiniz. 

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması,  irsaliyeli fatura ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.


Satın alınan yazılım ve/veya oyun CD'si ile beraber satılan ürün paketlerinin içindeki yazılım/oyun CD'sinin açılması halinde, cayma hakkı kapsamında iade alınamaz.

Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

  • Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler.(Epilatör, Tıraş Makinesi gibi)
  • Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler,
  • Çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünler.

Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

Aksi halde iade alınamamaktadır:
 

Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olanlardan iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan (kulaklık, epilasyon, tıraş makinesi, vb.) ürünler iade alınmaz.

  • Her türlü yazılım ve programlar ve lisans hakları
  • DVD, VCD, CD ve kasetler
  • Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.)

Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Kurulum konusunda ürün teslimatından itibaren sorumluluk müşteriye aittir.

Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti kapsamı dışında kalabilir.Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir.

İade veya değişim için site üzerinden talep açtıktan sonra ürün ile beraber irsaliyeli fatura ve iade/değişim sebebinizi belirten not ile tarafımıza gönderebilirsiniz.Ürünler gönderilmeden önce tarafımızdan anlaşmalı kargo bilgisi ve anlaşma kodu almanız gerekmektedir, karşı ödemeli gönderilen ürünler teslim alınmamaktadır.

Göndermiş olduğunuz ürünler incelenip 3 iş günü içerisinde sonuçlandırıp tarafınıza olumlu/olumsuz geri dönüş sağlanacaktır.